Doučovanie

Napsal Berefeacccc.quicksnake.sk (») 30. 1. v kategorii doučovanie, přečteno: 46×

Doučovanie jazykov a preklad

Hľadáte kvalitné doučovanie pre vás alebo vaše deti ? Potrebujete niečo rýchlo a kvalitne preložiť? Tak si prečítajte tento článok a potom sa nám ozvite sme tu len pre vás. Predstavíme v ňom čo všetko pre vás ponúkame a prečo by ste si mali vybrať práve nás.

Doučovanie angličtiny                                                        

Ponúkame doučovanie a výučbu angličtiny pre deti, študentov, dospelých aj seniorov, učíme moderne a u klienta doma po dohode s klientom na čase aj frekvencií hodín, učíme individuálne aj malé skupiny študentov, pripravíme vás na maturitu, monitor, reparáty, certifikáty, štátnice, prijímacie pohovory, skúšky aj prijímacie pohovory. Každý študent je pre nás dôležitý a teda každému sa venujeme zvlášť a robíme aj konzultácie, k tomu čo potrebujú vedieť.

Doučovanie slovenčiny

Doučíme žiakov a študentov základných a stredných škôl slovenčinu a literatúru, pripravíme ich na maturitu, monitor, reparáty aj prijímacie pohovory na školy, pomôžeme vašim deťom so slovenčinou a prejdeme si spolu aj literatúru. Naučíme vaše deti písať diktáty, pozrieme sa na vetnú skladbu, prejdeme si spolu básne ale aj si zaradíme autorov do literárnych smerov.

Výučba slovenčiny pre cudzincov

Naučíme slovenčinu cudzincov, ktorí hovoria po anglicky, učíme začiatočníkov aj pokročilých, naše hodiny majú vždy gramatickú aj konverzačnú zložku, učíme s najvyššou efektivitou pretože používame všetky dostupné metódy ale aj vzdelávací softwér. Našim klientom tiež odporučíme učené materiály, ktoré sú pre nich najlepšie

Preklady a korektúry z a do angličtiny

Robíme preklady a korektúry všeobecných aj odborných dokumentom z a do angličtiny, naše služby sú rýchle a kvalitné, robíme aj preklady do niekoľkých hodín ak je prekladaného textu menej. Prekladáme rôzne typy vysokoškolských prác, zmluvy, emailovú korešpondenciu,  web stránky a ešte omnoho viac.

Ak máte záujem o naše služby tak nás kontaktujte, všetko nájdete na stránke http://www.filip-en.eu

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a šest